Dopravní omezení:
Koh-i-noor - Průběžná: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Přemístění zastávky, Změna trasy

Dotčené linky
91, 95, 97, 99

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati je v noci z úterý 8. června 2021 (od 23.40 hodin) na středu 9. června 2021 (do 4.35 hodin) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Koh-i-noor – Průběžná.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 91 je ve směru z centra prodloužena ze zastávky Staré Strašnice přes zastávky Zahradní Město a Obchodní centrum Hostivař do zastávky Nádraží Hostivař.
  • Linka číslo 95 je rozdělena na dvě části:
    • ve směru od Vozovny Kobylisy je ukončena v zastávce Bohemians (nástupní zastávka Čechovo náměstí v Minské ulici),
    • ve směru od Ústředních dílen DP je ze zastávky Strašnická odkloněna do zastávky Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).
  • Linka číslo 97 je v úseku Náměstí Míru – Na Hroudě odkloněna přes zastávky Šumavská, Vinohradská vodárna, Orionka, Flora, Želivského, Vozovna Strašnice a Strašnická.
  • Linka číslo 99 je ve směru od Sídliště Řepy zkrácena do zastávky Čechovo náměstí (výstupní zastávka v Moskevské ulici, nástupní v Minské ulici).

Náhradní doprava

Zavedena je náhradní autobusová doprava X97 v trase Staré Strašnice – Průběžná – Koh-i-noor – Čechovo náměstí – Bohemians (pro směr Staré Strašnice) – Jana Masaryka – Náměstí Míru – I. P. Pavlova (pouze výstupní) a X99 v trase Staré Strašnice – Průběžná – Koh-i-noor – Čechovo náměstí.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.