Dopravní omezení:
Hlavní nádraží - Nákladové nádraží Žižkov a Olšanské náměstí - Flora: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
5, 9, 15, 26

Popis události

Z důvodu instalace kolejového přejezdu dochází ve středu 19. května 2021 od přibližně 20.00 hodin do přibližně 23.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úsecích Hlavní nádraží – Nákladové nádraží Žižkov a Olšanské náměstí – Flora.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 5 je v úseku Myslíkova – Flora odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, I. P. Pavlova, Náměstí Míru, Vinohradská vodárna a Orionka.
  • Linka číslo 9 je v úseku Jindřišská – Ohrada odkloněna přes zastávky Masarykovo nádraží, Bílá labuť, Těšnov, Vltavská, Maniny, Palmovka a Krejcárek.
  • Linka číslo 15 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Náměstí Republiky odkloněna do zastávky Bílá labuť.
  • Linka číslo 26 je v úseku Masarykovo nádraží – Želivského odkloněna přes zastávky Václavské náměstí, Lazarská, Karlovo náměstí, I. P. Pavlova, Náměstí Míru, Vinohradská vodárna, Orionka, Flora a Olšanské hřbitovy.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Dlážděná v obou směrech v Dlážděné ulici, u křižovatky se Senovážným náměstím.

Náhradní autobusová doprava

V trase Dlážděná – Masarykovo nádraží – Hlavní nádraží – Husinecká – Olšanské náměstí – Nákladové nádraží Žižkov – Ohrada (výstupní zastávka Vozovna Žižkov) je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X9.

Toto krátkodobé přerušení provozu tramvají je součástí dopravního opatření v úseku Hlavní nádraží – Husinecká (od středy 19. května 2021 do pondělí 21. června 2021).

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.