Dopravní omezení:
Křižovatka u Letenského tunelu - Strossmayerovo náměstí: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
6, 8, 17, 26, 41

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 8. května 2021 a v neděli 9. května 2021, vždy od 7.00 hodin do 19.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku křižovatka u Letenského tunelu – Strossmayerovo náměstí.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 6, 26 a historická linka číslo 41 jsou v úseku Masarykovo nádraží – Strossmayerovo náměstí odkloněny přes zastávky Bílá labuť, Těšnov, Štvanice a Vltavská.
  • Linka číslo 8 je v úseku Florenc – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Těšnov, Štvanice a Vltavská.
  • Linka číslo 17 je v úseku Čechův most – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Dlouhá třída, Náměstí Republiky, Bílá labuť, Těšnov, Štvanice a Vltavská.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se pro oba směry zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.