Dopravní omezení:
Průběžná - Vozovna Strašnice: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
91, 95

Popis události

Z důvodu údržby tramvajvé trati dochází v noci ze čtvrtka 18. února 2021 (23.30 hodin) na pátek 19. února 2021 (1.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Průběžná – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 91 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Krematorium Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita, Černokostelecká a Depo Hostivař do zastávky Ústřední dílny DP.
  • Linka číslo 95 je ve směru od Vozovny Kobylisy ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávku Na Hroudě do zastávky Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).

Náhradní doprava

Zavedena je náhradní autobusová doprava X91 v trase Krematorium Strašnice – Vinice – Vozovna Strašnice – Strašnická – Průběžná.

 Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.