Dopravní omezení:
Ke Stírce - Kobylisy: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
3, 10, 17, 37, 93, 95

Popis události

Výluka na trati

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od pátku 20. listopadu 2020 (od 20.00 hodin) do neděle 22. listopadu 2020 (do 22.00 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku úseku Ke Stírce – Kobylisy.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 3 je ve směru od Nádraží Braník ze zastávky Okrouhlická odkloněna do zastávky Hercovka, odkud dále pokračuje jako linka číslo 17 směr Sídliště Modřany.
  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Okrouhlická odkloněna do zastávky Hercovka, odkud dále pokračuje jako linka číslo 17 směr Sídliště Modřany.
  • Linka číslo 17 je ve směru od Levského ukončena v zastávce Hercovka, odkud dále pokračuje jako linka číslo 3 směr Nádraží Braník nebo linka číslo 10 směr Sídliště Řepy (spoje standardně ukončené v obratišti Výstaviště Holešovice jsou prodlouženy do zastávky Hercovka).
  • Linka číslo 93 je ve směru od Náměstí Bratří Synků ze zastávky Hercovka odkloněna přes zastávky Okrouhlická a Bulovka do zastávky Palmovka (výstup v Zenklově ulici, nástup v ulici Na Žertvách).
  • Linka číslo 95 je ve směru od Ústředních dílen DP ze zastávky Okrouhlická odkloněna přes zastávky Hercovka, Trojská a Nádraží Holešovice do zastávky Výstaviště Holešovice.

Zavedená tramvajová linka

Po dobu výluky je v denním provozu zavedena tramvajová linka číslo 37 v trase Vozovna Kobylisy – Březiněveská – Střelničná – Ládví – Sídliště Ďáblice.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Hercovka (směr Hercovka) v Trojské ulici před křižovatkou s ulicí Uzavřenou.

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X17 v trase Březiněveská – Kobylisy – Hercovka – Kobylisy – Střelničná.
  • V nočním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X90 v trase Sídliště Ďáblice – Ládví – Kobylisy – Hercovka a X95 v trase Vozovna Kobylisy – Kobylisy – Hercovka.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.