Dopravní omezení:
Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 147 a 160

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
147, 160

Popis události

Z důvodu výstavby vodovodního řadu v ulici Suchdolské (jednosměrná uzávěra) dochází od středy 7. října 2020 (od zahájení denního provozu) do ukončení nočního provozu z neděle 13. prosince na 14. prosince 2020 k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 147 a 160.

Během další etapy rekonstrukce kanalizace v ulici Suchdolské a částečná uzavírky křižovatky ulic Internacionální x Suchdolská dochází od soboty 7. listopadu 2020 (od zahájení denního provozu) do pátku 13. listopadu 2020 (do ukončení nočního provozu) na základě dalšího dopravního opatření ke změnám v provozu linky číslo 147. Linka číslo 160 je vedena po pravidelné trase.

Opatření pro linku číslo 147

Změna trasy

Ve směru Dejvická je linka vedena do zastávky Výhledské náměstí beze změny a následně ulicí Kamýcká a dále po své trase.

Změna zastávek

  • Ve směru Dejvická se ruší zastávky:
    •  Budovec (v ulici Suchdolské),
    • Suchdolské náměstí (v ulici Internacionální).
  • Zastávka Zemědělská univerzita se přemisťuje, a to z ulice Internacionální do ulice Kamýcké, do zastávky linky číslo 107.

Opatření pro linku číslo 160

Změna trasy

Ve směru Dejvická je linka vedena do zastávky K Drsnici a dále do ulice Suchdolské před křižovatku s ulicí Internacionální beze změny, následně ulicemi Internacionální, Kamýcká, Sídlištní a dále po své trase.

Zastávky

Ve směru Dejvická je linka vedena přes zastávky:

  • VýhledyK Drsnici: v pravidelných zastávkách linky číslo 160
  • Suchdolské náměstí: v ulici Internacionální, v zastávce linky číslo 107 (směr Dejvická)
  • Zemědělská univerzita: v ulici Kamýcké, v zastávce linky číslo 107
  • KamýckáDejvická: v pravidelných zastávkách linky číslo 160

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.