Dopravní omezení:
Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 111 a 329

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
111, 329

Popis události

Z důvodu konání akce Den bez aut dochází v sobotu 19. září 2020 od 8.00 hodin do 22.00 hodin k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 111 a 329.

Změna trasy

  • Ve směru Koloděje, respektive Škvorec, nám. jsou linky vedeny do zastávky Za Nadjezdem beze změny a následně ulicemi Dolnoměcholupská, Na Slavíkově, Kutnohorská a dále po svých trasách.
  • Ve směru Skalka, respektive Sídliště Skalka jsou linky vedeny do zastávky Dolní Měcholupy beze změny a následně ulicemi Kutnohorská, Na Slavíkově, Dolnoměcholupská a dále po svých trasách.

Změna zastávek

  • V obou směrech se ruší zastávky U Střediska.
  • Mezi zastávkami Za Nadjezdem a Dolní Měcholupy se zřizuje zastávka Dolnoměcholupská, a to v pravidelné zastávce linky číslo 229 (směr Uhříněves).
  • Mezi zastávkami Dolní Měcholupy a Za Nadjezdem se zřizuje zastávka Dolnoměcholupská, a to v pravidelné zastávce linky číslo 229 (směr Depo Hostivař).

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.