Dopravní omezení:
Palmovka - Ke Stírce: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
3, 10, 95

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 12. září 2020 (od 4.30 hodin) do pondělí 14. září 2020 (do 4.15 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Palmovka – Ke Stírce.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 3 je ve směru z centra ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Balabenka a Multiaréna Praha do zastávky Nádraží Libeň, kde je ukončena.
  • Linka číslo 10 je v úseku Palmovka – Ke Stírce odkloněna přes zastávky Libeňský most, Maniny, Ortenovo náměstí, Nádraží Holešovice, Trojská a Hercovka.
  • Linka číslo 95 je v noci ze soboty 12. září 2020 na neděli 13. září 2020 ve směru od Ústředních dílen DP zkrácena do zastávky Palmovka (výstupní zastávka v Sokolovské ulici, nástupní zastávka v ulici Na Žertvách); v noci z neděle 13. září 2020 na pondělí 14. září 2020 je s ohledem na probíhající výluku v úseku Koh-i-noor – Kubánské náměstí linka číslo 95 obousměrně vedena pouze v trase Čechovo náměstí – Bohemians – Palmovka (výstupní zastávka v Sokolovské ulici, nástupní zastávka v ulici Na Žertvách).

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X3 v trase Palmovka – Bulovka – Ke Stírce – Kobylisy.
  • V nočním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X95 v trase Palmovka – Bulovka – Ke Stírce – Kobylisy – Vozovna Kobylisy.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.