Dopravní omezení:
Želivského - Vozovna Strašnice: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
5, 26, 35, 36, 91

Popis události

Od soboty 4. července 2020 (přibližně od 4.30 hodin) do neděle 5. července 2020 do 12.00 hodin je probíhající výluka provozu tramvají v úseku Průběžná – Vozovna Strašnice rozšířena o úsek Želivského – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 5 je ve směru z centra ze zastávky Želivského odkloněna přes zastávky Mezi Hřbitovy a Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov.
  • Linka číslo 26 je ve směru z centra ze zastávky Mezi Hřbitovy odkloněna přes zastávku Želivského do zastávky Olšanské hřbitovy (nástupní zastávka je Želivského).
  • Linka číslo 91 je ve směru z centra zkrácena do obratiště Olšanské hřbitovy.

Zavedené tramvajové linky

  • V nepřetržitém provozu je zavedena linka číslo 35 v trase Ústřední dílny DP – Černokostelecká – Nové Strašnice – Solidarita (nástupní zastávka Vozovna Strašnice).
  • V denním provozu je zavedena linka číslo 36 v trase Černokostelecká – Nové Strašnice – Solidarita (nástupní zastávka Vozovna Strašnice).

Náhradní doprava

Náhradní autobusová doprava: již zavedená linka X7 (v nepřetržitém provozu) je prodloužena do trasy Strašnická – Solidarita – Želivského – Olšanské hřbitovy.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

 

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.