Dopravní omezení:
Želivského - Vozovna Strašnice: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Budoucí
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
5, 13, 26, 36, 91

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci z pondělí 6. dubna 2020 (od 20.10 hodin) na úterý 7. dubna 2020 (do 5.10 hodin) a z úterý 7. dubna 2020 (od 20.10 hodin) na středu 8. dubna 2020 (4.10 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Želivského – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 5 a 13 jsou ve směru z centra ze zastávky Želivského odkloněny přes zastávky Mezi Hřbitovy, Nákladové nádraží Žižkov, Biskupcova a Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov, kde jsou ukončeny.
  • Linka číslo 26 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Mezi Hřbitovy odkloněna přes zastávku Želivského (u bývalého Strojimportu) do zastávky Olšanské hřbitovy (pouze výstupní), kde je ukončena.
  • Linka číslo 91 je ve směru od Divoké Šárky zkrácena do zastávky Olšanské hřbitovy.

Zavedená tramvajová linka

V denním provozu je zavedena tramvajová linka číslo 36 v trase Ústřední dílny DP – Černokostelecká – Strašnická – Nádraží Strašnice – Zahradní Město – Nádraží Hostivař.

Náhradní autobusová doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X5 v trase Olšanské hřbitovy – Želivského – Vozovna Strašnice.
  • V nočním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X91 v trase Olšanské hřbitovy – Želivského – Vozovna Strašnice – Strašnická – Nádraží Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.