Dopravní omezení:
Ohrada - Palmovka: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
1, 10, 14, 16, 95

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 4. dubna 2020 (přibližně od 4.30 hodin) do pondělí 6. dubna 2020 (přibližně do 0.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Ohrada – Palmovka.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Libeňský zámek, Bulovka, Ke Stírce, Kobylisy a Ládví do zastávky Sídliště Ďáblice, kde je ukončena.
  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávku Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov, kde je ukončena.
  • Linka číslo 14 je ve směru od Spořilova ze zastávky Palmovka vedena přes zastávky Balabenka, Poliklinika Vysočany, Nádraží Vysočany, Kolbenova, Vozovna Hloubětín a Hloubětín do zastávky Lehovec, kde je ukončena.
  • Linka číslo 16 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávky Ohrada, Vozovna Žižkov a Chmelnice do zastávky Spojovací, kde je ukončena.
  • Linka číslo 95 je rozdělena na dvě části:
    • Ve směru od Ústředních dílen DP je ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávku Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov, kde je ukončena.
    • Ve směru od Vozovny Kobylisy je zkrácena na Palmovku (výstupní zastávka v Zenklově ulici, nástupní v ulici Na Žertvách).

Náhradní autobusová doprava

V trase Biskupcova – Ohrada – Palmovka je v nepřetržitém provozu zavedena náhradní autobusová doprava číslo X10.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.