Dopravní omezení:
Palmovka - Florenc: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
3, 6, 8

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 22. února 2020 a v neděli 23. února 2020, vždy od 7.30 hodin do 18.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Palmovka – Florenc.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 3 je v úseku Palmovka – Bílá labuť odkloněna přes zastávky Libeňský most, Maniny, Pražská tržnice, Vltavská a Těšnov.
  • Linka číslo 6 je ve směru z centra prodloužena ze zastávky Palmovka přes zastávky Balabenka, Nádraží Libeň a Podkovářská do zastávky Starý Hloubětín, kde je ukončena.
  • Linka číslo 8 je ve směru od Nádraží Podbaba zkrácena do zastávky Bílá labuť.

Náhradní doprava

V trase Palmovka – Invalidovna – Křižíkova – Florenc – Masarykovo nádraží je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X3.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.