Dopravní omezení:
Lysolajské údolí: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
160, 355, 902

Popis události

Z důvodu havárie vodovodního řadu v Lysolajském údolí dochází od čtvrtka 25. dubna 2024 (přibližně od 4.30 hodin) do odvolání k dočasné změně trasy a zastávek autobusů.

Uzavřený úsek Břetislavka – Lysolaje linky objíždějí přes Suchdol bez zastávek navíc (prodloužení jízdní doby za uzavírkou přibližně o 2 minuty).

  • Ve směru Lysolaje, respektive Výhledy, respektive Horoměřice, respektive Únětice jsou linky vedeny do zastávky V Podbabě beze změna a dále ulicemi Podbabská, Roztocká, Kamýcká, Sídlištní, Štepnice, Dolina do zastávky Lysolaje a dále po své trase.
  • Ve směru Dejvická jsou linky vedeny do zastávky K Housličkám beze změny a dále ulicemi Štěpnice, Dolina do zatávky Lysolaje v obratišti autobusů (nástupní zastávka vybraných spojů linky číslo 160, 902) a dále ulicemi Štěpnice, Sídlištní, Kamýcká, Roztocká, Podbabská do zastávky V Podbabě a dále po své trase.
  • V obou směrech se ruší zastávky Žákovská a Pod Hájem.
  • Zastávka Břetislavska (zrušena pro linky číslo 160, 355 a 902) je obsluhována pouze posílenou linkou číslo X160
  • V denním provozu je zavedena linka X160 v trase Dejvická – Břetislavka – Dejvická v pravidelných zastávkách linky číslo 160.

Zpracoval: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

 

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup