Dopravní omezení:
Kotorská - Vozovna Pankrác: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Náhradní doprava

Dotčené linky
18, 19 X18

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 16. července 2022 od 8.00 hodin do 18.30 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Kotorská – Vozovna Pankrác.

Změny tras tramvajových linek (obousměrně)

Linka číslo 18 je ve směru od Nádraží Podbaba zkrácena do zastávky Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka v ulici Na Zámecké, nástupní v obratišti).

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

Linka číslo 19 je ve směru od Pankráce v úseku Náměstí Bratří Synků – Nádraží Vršovice odkloněna přes zastávku Otakarova.

Náhradní doprava

Zavedena je náhradní autobusová doprava X18 v trase Náměstí Bratří SynkůNuselská radnice Pražského povstání Kotorská Vozovna Pankrác.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.