Dopravní omezení:
Želivského - Nákladové nádraží Žižkov: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
10, 15, 19, 26, 98

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze čtvrtka 23. června 2022 (od 21.00 hodin) na pátek 24. června 2022 (do 4.40 hodin) ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Želivského – Nákladové nádraží Žižkov.

Změny tras tramvajových linek

obousměrně

  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Řepy zkrácena do zastávky Olšanské hřbitovy.
  • Linka číslo 15 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Olšanské náměstí odkloněna přes zastávky Olšanská, Nákladové nádraží Žižkov, Ohrada a Vozovna Žižkov do obratiště Spojovací.
  • Linka číslo 19 je ve směru od Pankráce ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávku Na Hroudě do zastávky Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).
  • Linka číslo 26 je v úseku Olšanské náměstí – Želivského odkloněna přes zastávky Flora a Olšanské hřbitovy.

v uvedeném směru

Linka číslo 98 je v úseku Olšanské náměstí – Nákladové nádraží Žižkov odkloněna přes zastávku Olšanská.

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X26 v trase Olšanské hřbitovy – Želivského – Nákladové nádraží Žižkov.
  • V nočním provozu je pouze v uvedeném směru zavedena náhradní autobusová doprava X98 v trase Olšanské náměstí – Flora – Olšanské hřbitovy – Želivského – Nákladové nádraží Žižkov.
Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.