Dopravní omezení:
Karlovo náměstí - Lazarská a Jiráskovo náměstí - Myslíkova (v uvedeném směru): krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní

Dotčené linky
2, 3, 5, 6, 14, 18, 22, 23

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v neděli 26. června od 8.00 do 12.00 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úsecích Karlovo náměstí – Lazarská a Jiráskovo náměstí – Myslíkova, vždy pouze v uvedeném směru.

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

  • Linka číslo 2 je v úseku Palackého náměstí – Národní divadlo odkloněna přes zastávku Jiráskovo náměstí.
  • Linka číslo 3 je v úseku Palackého náměstí – Lazarská odkloněna přes zastávky Jiráskovo náměstí, Národní divadlo a Národní třída.
  • Linka číslo 5 je v úseku Anděl – Lazarská odkloněna přes zastávky Arbesovo náměstí, Švandovo divadlo, Újezd, Národní divadlo a Národní třída.
  • Linka číslo 6 je v úseku Karlovo náměstí – Lazarská odkloněna přes zastávky Moráň, Palackého náměstí, Jiráskovo náměstí, Národní divadlo a Národní třída.
  • Linka číslo 14 je v úseku Albertov – Lazarská odkloněna přes zastávky Výtoň, Palackého náměstí, Jiráskovo náměstí, Národní divadlo a Národní třída.
  • Linka číslo 18 je v úseku Albertov – Národní divadlo odkloněna přes zastávky Výtoň, Palackého náměstí a Jiráskovo náměstí.
  • Linky číslo 22 a 23 jsou v úseku Karlovo náměstí – Malostranská odkloněny přes zastávky Moráň, Palackého náměstí, Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Karlovy lázně a Staroměstská.

Náhradní doprava

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup