Dopravní omezení:
Koh-i-noor - Průběžná: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Odklon, Náhradní doprava

Dotčené linky
91, 95, 97, 99

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází ve středu 8. prosince 2021 od 0.25 hodin do 4.25 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Koh-i-noor – Průběžná.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 91 je ve směru z centra prodloužena ze zastávky Staré Strašnice přes zastávku Nádraží Zahradní Město do zastávky Zahradní Město.
  • Linka číslo 95 je rozdělena na dvě části:
    • ve směru od Vozovny Kobylisy je ukončena v zastávce Bohemians (nástupní zastávka Čechovo náměstí v Minské ulici),
    • ve směru od Ústředních dílen DP je ze zastávky Strašnická odkloněna do zastávky Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).
  • Linka číslo 97 je v úseku Náměstí Míru – Na Hroudě odkloněna přes zastávky Šumavská, Vinohradská vodárna, Orionka, Flora, Želivského, Vozovna Strašnice a Strašnická.
  • Linka číslo 99 je ve směru od Sídliště Řepy zkrácena do zastávky Čechovo náměstí (výstupní zastávka v Moskevské ulici, nástupní v Minské ulici).

Náhradní doprava

Zavedena je náhradní autobusová doprava číslo X97 v trase Staré Strašnice – Průběžná – Koh-i-noor – Čechovo náměstí – Jana Masaryka – Náměstí Míru a číslo X99 v trase Staré Strašnice – Průběžná – Koh-i-noor – Čechovo náměstí.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.