Dopravní omezení:
Část kolejové křižovatky Chotkova x Badeniho: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Odklon

Dotčené linky
2, 12, 18, 20, 22, 97

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci z pondělí 6. prosince 2021 (od 20.00 hodin) na úterý 7. prosince 2021 (do 4.45 hodin) k přerušení provozu tramvají v části kolejové křižovatky ulic Chotkova a Badeniho.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 2, 18, 20 a 97 jsou ve směru do centra v úseku Hradčanská – Malostranská odkloněny přes zastávky Sparta, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
  • Linka číslo 12 je ve směru od Výstaviště v úseku Strossmayerovo náměstí – Malostranská odkloněna přes zastávky Nábřeží Kapitána Jaroše a Čechův most.
  • Linka číslo 22 je ve směru do centra v úseku Královský letohrádek – Malostranská odkloněna přes zastávky Hradčanská v Badeniho ulici, Sparta, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
    • Ve směru z centra je v úseku Malostranská – Brusnice odkloněna přes zastávky Chotkovy sady, Hradčanská a Prašný most.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Hradčanská (pro směr Sparta, respektive Hradčanská) v Badeniho ulici.

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.