Dopravní omezení:
Ohrada - Palmovka: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
1, 6, 10, 19

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází ve středu 17. listopadu 2021 od 7.30 hodin do 13.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Ohrada – Palmovka.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Libeňský zámek, Bulovka, Ke Stírce, Kobylisy a Ládví do zastávky Sídliště Ďáblice.
  • Linka číslo 6 je ve směru od Kubánského náměstí prodloužena ze zastávky Palmovka přes zastávky Balabenka, Poliklinika Vysočany, Nádraží Vysočany, Kolbenova, Vozovna Hloubětín a Hloubětín do zastávky Lehovec.
  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávky Ohrada, Vozovna Žižkov a Chmelnice do zastávky Spojovací.
  • Linka číslo 19 je ve směru od Pankráce ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávku Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov.

Náhradní doprava

V trase Biskupcova – Ohrada – Palmovka je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X10.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.