Dopravní omezení:
Anděl - Sídliště Řepy: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
9, 10, 15, 16

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 6. listopadu 2021 od 7.30 hodin do 20.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Anděl – Sídliště Řepy.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 9 je ve směru od Spojovací ze zastávky Arbesovo náměstí odkloněna přes zastávky Anděl (v ulici Nádražní) a Na Knížecí do zastávky Smíchovské nádraží.
  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Anděl odkloněna přes zastávky Křížová a Laurová do zastávky Radlická.
  • Linka číslo 15 je ve směru od Olšanských hřbitovů ze zastávky Arbesovo náměstí odkloněna přes zastávky Anděl (v ulici Nádražní), Na Knížecí, Smíchovské nádraží a Lihovar do zastávky Hlubočepy (nástupní zastávka Zlíchov).
  • Linka číslo 16 je ve směru od Ústředních dílen DP ze zastávky Anděl odkloněna do zastávky Na Knížecí. V oblasti Anděla zastavuje ve směru z centra v zastávce v Nádražní ulici, ve směru do centra v zastávce v Plzeňské ulici.

Náhradní doprava

V trase Na Knížecí – Anděl – Vozovna Motol – Sídliště Řepy je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X9.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.