Dopravní omezení:
Výtoň - Sídliště Modřany: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
2, 3, 17, 92

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci z úterý 2. listopadu 2021 (od 20.35 hodin) na středu 3. listopadu 2021 (do 4.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Výtoň – Sídliště Modřany.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 2 je ve směru z centra ze zastávky Výtoň odkloněna přes zastávky Albertov, Otakarova a Nádraží Vršovice do zastávky Bohemians (nástupní zastávka Čechovo náměstí v Minské ulici).
  • Linka číslo 3 je ve směru z centra ze zastávky Výtoň odkloněna přes zastávky Albertov, Otakarova a Koh-i-noor do zastávky Kubánské náměstí.
  • Linky číslo 17 a 92 jsou ve směru z centra ze zastávky Výtoň odkloněny přes zastávky Albertov a Svatoplukova do zastávky Otakarova (nástupní zastávka Náměstí Bratří Synků, v obratišti na náměstí Bratří Synků).

Změny tramvajových zastávek

Zřizují se zastávky: Výtoň ve Svobodově ulici v obou směrech.

Náhradní doprava

  • V denním provozu je v trase Výtoň – Nádraží Braník zavedena náhradní autobusová doprava číslo X2.
  • Po celou dobu výluky je v trase Výtoň – Nádraží Braník – Sídliště Modřany zavedena náhradní autobusová doprava číslo X92.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.