Dopravní omezení:
Smíchovské nádraží - Sídliště Barrandov: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Odklon, Náhradní doprava, Změna trasy

Dotčené linky
5, 12, 20

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 11. září 2021 od 7.30 hodin do 15.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Smíchovské nádraží – Sídliště Barrandov.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 5 je ve směru z centra ze zastávky Anděl odkloněna do zastávky Na Knížecí (v ulici Za Ženskými domovy). Zastávka Anděl pro směr z centra je v Nádražní ulici, pro směr do centra v Plzeňské ulici.
  • Linky číslo 12 a 20 jsou ve směru z centra zkráceny do zastávky Smíchovské nádraží.

Náhradní doprava

Ve vyloučeném úseku je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X12.

Na toto opatření navazuje krátkodobé přerušení provozu tramvají již jen v úseku Hlubočepy – Sídliště Barrandov probíhající od soboty 11. září 2021 (od 15.00 hodin) do neděle 12. září 2021 (do 18.00 hodin).

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.