Dopravní omezení:
Chýně: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
347, 358

Popis události

Z důvodu stavebních prací v ulici Hlavní v Chýni dochází od pondělí 2. srpna 2021 (od zahájení denního provozu) do úterý 31. srpna 2021 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 347 a 358.

Změna trasy

  • Ve směru Hostivice jsou linky vedeny do zastávky Chýně, Žitná beze změny a následně ulicemi U Chýně, Hostivická, Hájecká, Hlavní, Rudenská, Ke Skále, Rudenská, Hlavní, Hájecká a dále po své trase.
  • Ve směru Zličín jsou linky vedeny do zastávky Hostivice, Břve po své trase a následně ulicemi Hájecká, Hlavní, Rudenská, Ke Skále, Rudenská, Hlavní, Hájecká, Hostivická, U Chýně a dále po své trase.

Změna zastávek

  • V obou směrech se ruší zastávky Chýně, Pivovarský dvůr.
  • Ve směru Chýně, Háje se přemisťuje zastávka Chýně, a to v ulici Hlavní k provizornímu nástupišti u Obecního úřadu, 15 metrů za přechod pro chodce.
  • Ve směru Chýně, Žitná, respektive Hostivice, Břve se přemisťuje zastávka Chýně, a to v ulici Hlavní před Chýňský konzum.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.