Nacházíte se v sekci: Úvod » Aktuality » Za lepší cestování pražskou hromadnou dopravou
 

Za lepší cestování pražskou hromadnou dopravou

Stát se profesionálním řidičem je častým snem mnohých kluků i některých dívek. Realita je ale odlišná od představ mnohých z nich. Nestačí jen sedět za volantem či v kabině tramvaje. Řidič MHD musí mít nad vozem kontrolu, sledovat provoz, ale také dodržovat celou řadu pravidel a komunikovat s cestujícími. A právě to někdy může být složité.

 

Jaký by tedy měl být ideální řidič? Spolehlivý, zodpovědný, ochotný poradit a znalý předpisů. K tomu, aby ale tyto vlastnosti řidič mohl vůbec uplatnit, je zapotřebí, aby pravidla dodržovali i cestující a pomohli tak řidiči k naplňování jejich základních pracovních úkolů.

Nejen na letácích ve stanicích metra a v dopravních prostředcích povrchové dopravy, ale i pomocí animovaných spotů, promítaných na velkoplošných obrazovkách ve stanicích metra, se můžete zábavnou formou seznámit se základními hodnotami, které by měly být vlastní každému řidiči MHD. Zároveň bychom vás rádi upozornili na pravidla a možnosti, které řidičům pomáhají k naplňování jejich základních pracovních úkolů.

Kampaň volně navazuje na podobný projekt „Slušné cestování v dopravních prostředcích“, kde jsme se snažili zábavnou formou upozornit na nevhodné chování v dopravních prostředcích MHD.

Více informací o kampani, jednotlivé materiály a spoty naleznete na stránce
www.dpp.cz/za-lepsi-cestovani-v-mhd.

 

Za lepší cestování v MHD - obrázek

 

Přejít na navigaci


 


 

Přihlášení | Registrace