Nacházíte se v sekci: Úvod » Pro média » Tiskové zprávy
 

Tiskové zprávy

Dopravní podnik zprovozní šest nových linek tramvají s garantovanými nízkopodlažními spoji

V Praze, 5. prosince 2007 – Dopravní podnik hlavního města Prahy zprovozní do konce letošního roku šest nových linek tramvají, které budou garantovat spojení nízkopodlažními vozidly. Doposud byly v provozu garantované nízkopodlažní spoje pouze na linkách 1, 3 a 24, do konce roku dojde k rozšíření na linkách 2, 8, 10, 15, 19 a 26.

 

webmaster, 5.12.2007, celý článek Dopravní podnik zprovozní šest nových linek tramvají s garantovanými nízkopodlažními spoji

SMS jízdenku je možné využívat pouze s aktivovanou službou „Premium SMS“ u svých mobilních operátorů

V Praze, 26. listopadu 2007 – Aktivace služby Premium SMS u svých operátorů je podmínkou pro to, aby si mohl cestující pořídit SMS jízdenku. Aktivace této služby je u všech operátorů zdarma a její zprovoznění trvá v řádech minut, říká Ondřej Pečený, vedoucí komunikace Dopravního podniku hl. m. Prahy, akciové společnosti.

 

webmaster, 26.11.2007, celý článek SMS jízdenku je možné využívat pouze s aktivovanou službou „Premium SMS“ u svých mobilních operátorů

SMS jízdenka – Dopravní podnik dnes spustil revoluční službu pro cestující

V Praze, 22. listopadu 2007 – Cestující mohou kupovat jízdenky na pražskou MHD prostřednictvím mobilního telefonu

Dopravní podnik hlavního města Prahy dnes jako první v České republice spustil novou službu pro veřejnost – nákup jízdenek přes SMS. Cestujícím stačí odeslat SMS v předem stanoveném tvaru na dané telefonní číslo a obratem obdrží SMS jízdenku, která je platná na 90 minut. SMS jízdenka je přestupní, platná pouze v pásmu P pražské integrované dopravy a cena činí 20 Kč včetně DPH.

 

webmaster, 22.11.2007, celý článek SMS jízdenka – Dopravní podnik dnes spustil revoluční službu pro cestující

Dopravní podnik dnes spustil na internetových stránkách vylepšený vyhledavač spojení IDOS, který zlepší vyhledávání bezbariérových spojení

V Praze, 20. listopadu 2007 – Dopravní podnik hlavního města Prahy dnes na svých internetových stránkách spustil pro cestující vylepšenou verzi pro vyhledávání spojení IDOS. Cestující mohou mimo jiné vyhledávat pouze garantované nízkopodlažní spoje s návazností na stanice metra s bezbariérovým přístupem, při vyhledávání začátku a konce spojení zadat až tři objekty nebo zcela omezit pěší přesun mezi jednotlivými stanicemi. Nová služba je přístupná na www.dpp.cz.

 

20.11.2007, celý článek Dopravní podnik dnes spustil na internetových stránkách vylepšený vyhledavač spojení IDOS, který zlepší vyhledávání bezbariérových spojení

Petřínská lanovka letos přepravila nejvíce osob v celé historii

V Praze, 8. listopadu 2007 – Lanová dráha na Petřín, kterou provozuje Dopravní podnik hlavního města Prahy, překonala k dnešnímu dni rekord v přepravě osob. Od 1. ledna do 8. listopadu letošního roku přepravila lanovka 1,8 milionů cestujících, což je více než v doposud nejsilnějším roce 1989.

 

webmaster, 8.11.2007, celý článek Petřínská lanovka letos přepravila nejvíce osob v celé historii

Dopravní podnik dnes otevřel nově zrekonstruované infocentrum ve stanici Muzeum

V Praze, 5. listopadu 2007 – V pondělí, 5. listopadu 2007, otevřel Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost, nově zrekonstruované infocentrum ve stanici metra Muzeum na lince C. Zcela nový design, přehledné uspořádání stojanů s informačními letáky, mapy, dotyková obrazovka pro neslyšící či promítání aktuálních a historických okamžiků z provozu městské hromadné dopravy na území hlavního města Prahy – to vše jsou přednosti nového infocentra, které již od dnešního dne bude v provozu pro cestující. Dopravní podnik plánuje do budoucna po vzoru tohoto nového infocentra zrekonstruovat všechna další infocentra.

 

webmaster, 5.11.2007, celý článek Dopravní podnik dnes otevřel nově zrekonstruované infocentrum ve stanici Muzeum

Cool tour linka vyjíždí v sobotu 3. listopadu již potřetí

V Praze, 1. listopadu 2007 – Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost, společně s Národním muzeem a Národní galerií v Praze vypraví 3. listopadu již potřetí Cool tour linku. Speciální autobusová linka pojede tentokrát za výtvarnými a sochařskými díly české minulosti, do Lapidária a Kláštera sv. Anežky České. Cool tour linka vyjíždí tradičně v sobotu v 9:40 hodin z nástupní zastávky Staroměstská.

 

webmaster, 1.11.2007, celý článek Cool tour linka vyjíždí v sobotu 3. listopadu již potřetí

Dopravní podnik se seznámí s novým ekologickým pohonem autobusů

V Praze, 1. listopadu 2007 – Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost, předvede v pátek 2. listopadu v 11:30 na nám. Jana Palacha v Praze nový typ autobusu s hybridním pohonem pro představitele města a odbornou veřejnost.

 

webmaster, 1.11.2007, celý článek Dopravní podnik se seznámí s novým ekologickým pohonem autobusů

« 1 ... 92 93 94 95 96 »

Přejít na navigaci


 
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • SMS Jízdenka
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace