Nacházíte se v sekci: Úvod » Pro média » Tiskové zprávy
 

Tiskové zprávy

Dopravní podnik chystá na advent několik zpestření

V Praze, 6. prosince 2010 – Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) připravil jako každoročně v předvánočním čase několik zajímavých akcí pro veřejnost. Cestující se tak mohou těšit na Adventní koncert, připraveno je pro ně i Betlémské světlo. Navíc má pro vás DPP tipy na zajímavé dárky pod stromeček.

 

webmaster, 6.12.2010, celý článek Dopravní podnik chystá na advent několik zpestření

Sněhová kalamita v Praze

aaa

V Praze, 2. prosince 2010 - DPP žádá řidiče: Buďte disciplinovaní a omezte i nadále jízdy svými auty.

Praha od včerejšího večera zápolí se sněhem. Náměstek primátora Karel Březina svolal pracovní skupinu krizového štábu již včera večer, další jednání proběhlo dnes ráno. Ze zpráv zástupců Dopravního podniku, TSK a dalších složek vyplynulo, že největším problémem byly v průběhu noci i dnes kamiony a nákladní vozy, které na některých místech zablokovaly tramvajové tratě i jízdní pruhy.

 

webmaster, 2.12.2010, celý článek Sněhová kalamita v Praze

Mimořádná dopravní opatření

V Praze, 1. prosince 2010 - První náměstek primátora Karel Březina svolal ve 20:00 hodin mimořádný štáb zimní služby. Mimořádného jednání se účastnili zástupci Magistrátu hl. města Prahy odboru Dopravy, Dopravního podniku hl. města Prahy (DPP) a TSK.

 

webmaster, 1.12.2010, celý článek Mimořádná dopravní opatření

Servisní útvary DPP úspěšně obhájily svou kvalitu

V Praze, 26. listopadu 2010 – V průběhu uplynulého měsíce byl v rámci Dopravního podniku hl. města Prahy (DPP) proveden externí audit certifikovaných systémů řízení kvality v útvarech společnosti zabývajících se opravou tramvají a autobusů, zajišťováním technické kontroly vozidel a zásobováním.

 

webmaster, 26.11.2010, celý článek Servisní útvary DPP úspěšně obhájily svou kvalitu

Dopravní podnik začal prodávat časové jízdenky na příští rok

promo1

V Praze dne 15. listopadu 2010 – Dopravní podnik hl. m. Prahy zahájil na svých předprodejních místech prodej časových jízdenek na rok 2011. Cestující se včasným nákupem jízdného mohou vyhnout frontám na přelomu roku.

 

webmaster, 15.11.2010, celý článek Dopravní podnik začal prodávat časové jízdenky na příští rok

Trať linky B slaví 25 let provozu

mustek

V Praze 2. listopadu 2010 – Nejdelší trať pražského metra, kterou provozuje Dopravní podnik hl. m. Prahy, slouží cestujícím již čtvrtstoletí. „Žlutá“ je nejmladší z linek pražského metra, ale zároveň má nejvíce stanic.

 

webmaster, 2.11.2010, celý článek Trať linky B slaví 25 let provozu

Memorandum Dopravního podniku hl. m. Prahy a ministerstva kultury zkrátí dopravní omezení

memorandum-promo

V Praze, 26 října 2010 – Generální ředitel Dopravního podniku hl. m. Prahy Martin Dvořák a ministr kultury Jiří Besser podepsali memorandum, jehož cílem je koordinovat investiční akce obou institucí. Projekt rekonstrukce tunelů v budově Národního divadla nebo druhá etapa rekonstrukce Klementina s sebou totiž ponesou mnohá dopravní omezení. Spolupráce obou institucí by měla zajistit minimální vliv na omezení tramvajové dopravy, stejně jako celkovou úsporu nákladů.

 

webmaster, 26.10.2010, celý článek Memorandum Dopravního podniku hl. m. Prahy a ministerstva kultury zkrátí dopravní omezení

Tomáš Petana ukončí své působení v Dopravním podniku

V Praze 22. října 2010 –  Současný personální ředitel Dopravního podniku hl. m. Prahy, Ing. Tomáš Petana, odchází ze společnosti na vlastní žádost k 31. říjnu 2010.

 

webmaster, 22.10.2010, celý článek Tomáš Petana ukončí své působení v Dopravním podniku

« 1 ... 83 84 85 86 87 ... 97 »

Přejít na navigaci


 
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • SMS Jízdenka
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace