Nacházíte se v sekci: Úvod » Pro média » Tiskové zprávy
 

Tiskové zprávy

Dopravní podnik uskuteční komplexní přepravní průzkum tramvajové sítě

promo 15t

V Praze, 5. května 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) ve spolupráci s organizací ROPID bude během 10. – 12. května realizovat komplexní přepravní průzkum tramvajové sítě. Zaměstnanci DPP, ROPIDu a studenti budou získávat data pro projektování sítě MHD a parametrů jednotlivých linek na území hlavního města Prahy.

 

webmaster, 5.5.2011, celý článek Dopravní podnik uskuteční komplexní přepravní průzkum tramvajové sítě

DPP dokončí instalaci bezpečnostních kartáčů v pražském metru

promo - eskalator

V Praze, 5. května 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) dokončí instalaci bezpečnostních kartáčů na eskalátory jedenácti stanic pražského metra. Montáž nových odkláněcích kartáčů je jedním z nových opatření, realizovaných s cílem zvýšit bezpečnost jízdy na starších eskalátorech ruské výroby.

 

webmaster, 5.5.2011, celý článek DPP dokončí instalaci bezpečnostních kartáčů v pražském metru

Dozorčí rada DPP volila nové členy představenstva

DPP vlajky – Foto 1 (JPG: 1,7 MB)

V Praze, 27. dubna 2011 - Dozorčí rada DPP na svém dnešním zasedání volila s účinností od dnešního dne nové členy Představenstva Dopravního podniku.

 

webmaster, 27.4.2011, celý článek Dozorčí rada DPP volila nové členy představenstva

Tiskové prohlášení: Reakce Dopravního podniku hl. m. Prahy na zavádějící informace publikované v tištěných a elektronických médiích

Metro

V Praze, 26. dubna 2011 – Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) se ohrazuje proti zavádějícím a nepravdivým informacím, které byly v období 13.-26. dubna 2011 publikovány v souvislosti s projektem zavádění bezpečnostního systému ve stanicích metra.

 

webmaster, 26.4.2011, celý článek Tiskové prohlášení: Reakce Dopravního podniku hl. m. Prahy na zavádějící informace publikované v tištěných a elektronických médiích

Dopravní podnik Praha zve na Hravé velikonoční odpoledne

poster

V Praze, 19. dubna 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) připravil ve spolupráci s Českým rozhlasem Regina a Galerií Harfa zábavnou akci s názvem Hravé velikonoční odpoledne. Letošní ročník se uskuteční ve čtvrtek 21. dubna v prostorách před pražskou Galerií Harfa. Součástí odpoledne bude i soutěž Výherní velikonoční vejce.

 

webmaster, 19.4.2011, celý článek Dopravní podnik Praha zve na Hravé velikonoční odpoledne

Tiskové prohlášení: Reakce na reportáž TV Prima ze dne 28. března 2011

promo foto

Dopravní podnik hl. města Prahy se ohrazuje proti zavádějícím informacím, které opětovně zveřejnila televize Prima v hlavní zpravodajské relaci Zprávy – TV Prima dne 28. března 2011. I přes poskytnutí rozhovoru generálním ředitelem DPP, televize opětovně uvedla nepravdivé údaje a poskytnuté informace využila ve zcela jiném kontextu, než byly televizi ze strany DPP předány.

 

webmaster, 29.3.2011, celý článek Tiskové prohlášení: Reakce na reportáž TV Prima ze dne 28. března 2011

Cestující DPP se budou moci v modernizované tramvaji KT8N2 připojit přes wi-fi na internet zdarma

promo - kt8n2

V Praze, 28. března 2011 - Cestující Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) budou moci během jízdy zatím v jedné tramvaji zkušebně využít připojení na internet prostřednictvím wi-fi, a to zcela bez poplatků. DPP bude nabízet od 31. března tuto, ale i další technologické novinky, v modernizované tramvají KT8N2, která bude jezdit ve zkušebním provozu minimálně 6 měsíců. Tyto nové technologie jsou provozovány ve spolupráci s firmou Rencar Praha, a.s.

 

webmaster, 28.3.2011, celý článek Cestující DPP se budou moci v modernizované tramvaji KT8N2 připojit přes wi-fi na internet zdarma

Muzeum městské hromadné dopravy v pražských Střešovicích zahajuje sezónu

Park

V Praze, 15. března 2011 – Veřejnosti se od 2. dubna opět otevře Muzeum MHD, které láká více než čtyřmi desítkami historických vozidel a mnoha dalšími exponáty, mezi něž patří modely, fotografie, historické dokumenty, jízdenky či plánky. Muzeum je návštěvníkům otevřeno o sobotách, nedělích a svátcích vždy od 9 do 17 hodin. Expozice také nabídne ke zhlédnutí několik novinek.

 

webmaster, 15.3.2011, celý článek Muzeum městské hromadné dopravy v pražských Střešovicích zahajuje sezónu

« 1 ... 78 79 80 81 82 ... 95 »

Přejít na navigaci


 
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • SMS Jízdenka
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace