Nacházíte se v sekci: Úvod » Pro média » Tiskové zprávy
 

Tiskové zprávy

Dozorčí rada schválila zprávu o hospodaření

dpp - logo na budově

V Praze, 31. května 2011 – Dozorčí rada Dopravního podniku na svém dnešním zasedání schválila hospodaření Dopravního podniku hl. města Prahy, a.s. za rok 2010.

 

webmaster, 31.5.2011, celý článek Dozorčí rada schválila zprávu o hospodaření

DPP vypraví na akci S kočárkem Prahou nízkopodlažní tramvaje

promo

V Praze, 18. května 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) podpoří akci pro matky s dětmi s názvem „S kočárkem Prahou“, která se koná ve středu 25. května v pražských Žlutých lázních. Pro snazší dopravu maminek s kočárky nasadí DPP na linky jedoucí do Žlutých lázní více nízkopodlažních tramvají než při běžném provozu.

 

webmaster, 18.5.2011, celý článek DPP vypraví na akci S kočárkem Prahou nízkopodlažní tramvaje

Představenstvo DPP zvolilo svého předsedu a schválilo Zprávu o hospodaření

promo - vlajka

V Praze, 13. května 2011 – Představenstvo Dopravního podniku na svém dnešním zasedání volilo s účinností od dnešního dne předsedu a místopředsedu představenstva.

 

webmaster, 13.5.2011, celý článek Představenstvo DPP zvolilo svého předsedu a schválilo Zprávu o hospodaření

Dopravní podnik podpoří umění ve veřejném prostoru

promo foto

V Praze, 11. května 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) zahájil spolupráci s organizátory festivalu Street For Art, který se věnuje umění a kvalitě veřejného prostoru. V rámci spolupráce umožní umělcům instalovat ve vybraných stanicích metra a autobusů zajímavé exponáty moderního umění.

 

webmaster, 11.5.2011, celý článek Dopravní podnik podpoří umění ve veřejném prostoru

Dopravní podnik hl. města Prahy ve spolupráci s Policií ČR zahájil druhý ročník dopravně bezpečnostního projektu „Není cesty zpět II.“

promo

V Praze, 9. května 2011 – Zástupci Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy (KŘP) a Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) dnes slavnostně v pražském parku Stromovka zahájili druhý ročník dopravně bezpečnostního projektu „Není cesty zpět II.“. Aktuální ročník projektu bude zaměřen zejména na prevenci nehod, při kterých dochází ke střetu chodců s tramvajemi.

 

webmaster, 9.5.2011, celý článek Dopravní podnik hl. města Prahy ve spolupráci s Policií ČR zahájil druhý ročník dopravně bezpečnostního projektu „Není cesty zpět II.“

Dopravní podnik dokončil výstavbu bezbariérového přístupu do stanice metra Národní třída

nt - promo

V Praze, 6. května 2011 – Zástupci Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) a Magistrátu hl. města Prahy dnes slavnostně zahájili provoz čtyř nových výtahů do stanice metra linky B Národní třída.

 

webmaster, 6.5.2011, celý článek Dopravní podnik dokončil výstavbu bezbariérového přístupu do stanice metra Národní třída

Dopravní podnik uskuteční komplexní přepravní průzkum tramvajové sítě

promo 15t

V Praze, 5. května 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) ve spolupráci s organizací ROPID bude během 10. – 12. května realizovat komplexní přepravní průzkum tramvajové sítě. Zaměstnanci DPP, ROPIDu a studenti budou získávat data pro projektování sítě MHD a parametrů jednotlivých linek na území hlavního města Prahy.

 

webmaster, 5.5.2011, celý článek Dopravní podnik uskuteční komplexní přepravní průzkum tramvajové sítě

DPP dokončí instalaci bezpečnostních kartáčů v pražském metru

promo - eskalator

V Praze, 5. května 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) dokončí instalaci bezpečnostních kartáčů na eskalátory jedenácti stanic pražského metra. Montáž nových odkláněcích kartáčů je jedním z nových opatření, realizovaných s cílem zvýšit bezpečnost jízdy na starších eskalátorech ruské výroby.

 

webmaster, 5.5.2011, celý článek DPP dokončí instalaci bezpečnostních kartáčů v pražském metru

« 1 ... 76 77 78 79 80 ... 94 »

Přejít na navigaci


 
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • SMS Jízdenka
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace