Nacházíte se v sekci: Úvod » Pro média » Tiskové zprávy
 

Tiskové zprávy

Tramvajová trať na Podolském nábřeží bude komfortnější

Praha (28. června 2011) – V následujících dnech bude na Podolském nábřeží v Praze, v úseku od Výtoně až k tramvajové zastávce Přístaviště, zahájena kompletní rekonstrukce tramvajové trati, která po dokončení výrazně zlepší bezpečnost a komfort provozu. Rekonstrukci provede společnost Skanska od 1. července do konce srpna 2011. Investorem je Dopravní podnik hl. m. Prahy zastoupený společností IDS.

 

webmaster, 28.6.2011, celý článek Tramvajová trať na Podolském nábřeží bude komfortnější

Vedení Dopravního podniku ukončilo kolektivní vyjednávání s odborovými organizacemi

DPP vlajky – Foto 3 (JPG: 2,7 MB)

V Praze, 28. června 2011 – Vedení Dopravního podniku hl. města Prahy ukončilo kolektivní vyjednávání s odborovými organizacemi a dohodlo se na definitivním znění dodatku kolektivní smlouvy na období 2011 – 2012.

 

webmaster, 28.6.2011, celý článek Vedení Dopravního podniku ukončilo kolektivní vyjednávání s odborovými organizacemi

Dopravní podnik převzal poslední nové soupravy metra série M1

promo

V Praze, 21. června 2011 – Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) na konci června převzal od zástupců společnosti Siemens poslední soupravu metra typu M1. Byla tak dokončena dodávka celkem 53 moderních vlakových souprav, které jsou nasazovány na linku metra C.

 

webmaster, 21.6.2011, celý článek Dopravní podnik převzal poslední nové soupravy metra série M1

Dopravní podnik uzavřel se Skanskou smlouvu o výstavbě technologické části metra V. A

Podpis smlouvy o výstavbě technologické části metra (JPG: 385 kB)

V Praze, 9. června 2011 – Zástupci Dopravního podniku hl. m. Prahy, Inženýringu dopravních staveb, a. s. a společnosti Skanska a. s. včera podepsali Smlouvu o dílo, týkající se výstavby technologické části metra V. A v úseku Dejvická – Motol.

 

webmaster, 9.6.2011, celý článek Dopravní podnik uzavřel se Skanskou smlouvu o výstavbě technologické části metra V. A

Hodnocení standardů kvality v DPP v roce 2010

promo - vlajka

V Praze, 6. června 2011 – Série externích auditů zaměřených na plnění požadavků kvality v oblasti poskytovaných služeb jednotlivých organizačních útvarů Dopravního podniku hl. m. Prahy ocenila silné stránky společnosti především v oblasti přepravy cestujících metrem, bezpečnosti tramvajových souprav, uplatňování standardů kvality nebo činnosti společnosti směrem k tělesně a zdravotně postiženým cestujícím.

 

webmaster, 6.6.2011, celý článek Hodnocení standardů kvality v DPP v roce 2010

Dopravní podnik tradičně zajistí přepravu návštěvníků do vybraných muzeí během Pražské muzejní noci

promo

V Praze, 2. června 2011 - Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) jako partner a oficiální dopravce muzejní noci ze soboty 11. na neděli 12. června 2011 posílí provoz povrchové dopravy i metra. Pro účely Pražské muzejní noci vyhradí DPP 9 účelových autobusových linek, které v čase od 18.30 do 01.15 odvezou návštěvníky z náměstí Jana Palacha k vybraným kulturním objektům.

 

webmaster, 2.6.2011, celý článek Dopravní podnik tradičně zajistí přepravu návštěvníků do vybraných muzeí během Pražské muzejní noci

Cestování tramvají ForCity zpříjemní internet

promo

Praha, 2. června 2011 - Od 2. června se v prvních tramvajích Škoda ForCity mohou cestující bezplatně připojit k internetu. Ve zkušební fázi zatím ve dvou soupravách, které jsou označené na dveřích samolepkou “Wi-Fi“. Výrobce tramvají Škoda Transportation se ve spolupráci s Rencarem a Dopravním podnikem hl. m. Prahy rozhodl tuto možnost nabídnout v reakci na průzkum, podle kterého by internetové připojení uvítalo 35 % dotazovaných*. Kde se právě jedna z tramvají pohybuje můžete sledovat on-line na stránkách www.forcitytram.cz.

 

webmaster, 2.6.2011, celý článek Cestování tramvají ForCity zpříjemní internet

Dopravní podnik hl. města Prahy odstartuje již čtvrtý ročník letní filmové produkce v Kinobuse

kinobus 2011 - promo

V Praze, 1. června 2011 - Dopravní podnik hl. města Prahy nabídne letos již počtvrté možnost zhlédnout české filmové hity ve speciálně upraveném autobuse, tzv. Kinobuse. Během 81 promítacích večerů navštíví pojízdné kino celkem 23 stanovišť, kde nabídne divákům filmy výhradně z tuzemské produkce.

 

webmaster, 1.6.2011, celý článek Dopravní podnik hl. města Prahy odstartuje již čtvrtý ročník letní filmové produkce v Kinobuse

« 1 ... 75 76 77 78 79 ... 94 »

Přejít na navigaci


 
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • SMS Jízdenka
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace