Nacházíte se v sekci: Úvod » Aktuality » Na vlnách času
 

Na vlnách času

Dopravní podnik hlavního města Prahy, Národní muzeum, Národní galerie v Praze a Muzeum hlavního města Prahy vám nabízejí možnost v sobotu 2. května 2009 obdivovat unikátní umělecká díla, výstavy a stálé expozice. Speciální autobusová Cool tour linka vás zaveze zdarma do předních výstavních institucí.

 
  • Národní muzeum – Muzeum Antonína Dvořáka
  • Národní galerie v Praze – zámek Zbraslav
  • Muzeum hlavního města Prahy – Podskalská celnice na Výtoni

20. Cool tour linka vás dopraví do stálé expozice Národního muzea – Muzea Antonína Dvořáka, kde je pro vás připravena stálá expozice Život a dílo hudebního skladatele Antonína Dvořáka.

Národní galerie v Praze v rámci Cool tour nabízí poslední příležitost k návštěvě zámku Zbraslav, kde je možnost zhlédnout unikátní výstavu Japonské vize krajin. 7. července 2009 bude provoz expozice Asijské umění defi nitivně ukončen.

Muzeum hlavního města Prahy nabízí k prohlídce Podskalskou celnici na Výtoni a její stálou expozici Zaniklé Podskalí – vory a lodě na Vltavě. Dobové fotografi e a dokumenty zachycují stavbu vorů, jejich cestu po Vltavě do Prahy a svérázný život vorařů – plavců.

Linka bude v provozu od 9:40 hodin do přibližně 17:20 hodin v intervalu 20 minut a bude označena číslem 777 – Cool tour. Pojede v trase StaroměstskáKateřinskáVýtoňZbraslavské náměstíVýtoňKateřínskáStaroměstská, přeprava cestujících je zdarma.

Vyzvedněte si osobní Cool tour pas a sbírejte razítka jednotlivých expozic Národní muzea, Národní galerie v Praze a Muzea hlavního města Prahy a vyhrajte atraktivní ceny. 50% slevu na vstupném do objektů spojených aktuální Cool tour linkou získají návštěvníci, kteří mají ve svém Cool tour pasu minimálně jedno razítko.

Více informací získáte na čísle 224 497 352 (Národní muzeum), 222 321 459 (Národní galerie v Praze) nebo 224 816 772 (Muzeum hlavního města Prahy) a dále na www.dpp.cz, www.nm.cz, www.ngprague.cz a www.muzeumprahy.cz.

 

Přejít na navigaci


 


 

Přihlášení | Registrace