Nacházíte se v sekci: Úvod » Užitečné » Mobilní aplikace
 

Mobilní aplikace

Zjednodušte si cestování hromadnou dopravou některou z mobilních aplikací Dopravního podniku!

 

Přehled dostupných aplikací

Pražské výlety

Mobilní aplikace uživatelům opět přináší ty nejzajímavější výlety jak v centru hlavního města tak v jeho blízkém okolí. V pohodlí a kdekoliv si může každý návštěvník Prahy na svém telefonu projít jakýkoli výlet, který obsahuje mapu, dopravní spojení městskou hromadnou dopravou a GPS souřadnice. Aplikace je funkční jak pro online tak i offline použití, což je vhodné především na cestách, kdy uživatel nechce platit za internetové připojení ze zahraničí. Výlety jsou v rozhraní jednoduše zobrazovány za užití Google Maps, k dispozici je i propojení s Facebookem. Uživatelé tak mohou své přátele na této sociální síti informovat o tom, který výlet se jim líbí nebo který zrovna prošli.

Aplikace je k dispozici v českém a anglickém jazyce. Uživatelé si mohou stáhnout také bezplatnou zkušební verzi, která v podobě čtyř pražských výletů napoví, co vše aplikace nabízí.

Odkazy pro stažení (dle užívané platformy) Cena
Pražské výlety
(demoverze)
Android 3.1+ iOS 5+ Bezplatná
Pražské výlety Android 3.1+ iOS 5+ 4.99 Eur
(~120 Kč)

 

Bob a Bobek

Aplikace Bob a Bobek prostřednictvím vtipných obrázků cestujícím připomíná nutnost dodržování slušného chování. Aplikace je určena především pro děti a mládež, ale jistě se pobaví i dospělí. Aplikace je průběžně vylepšována a současně dochází k odstraňování nalezených chyb.

Odkazy pro stažení (dle užívané platformy) Cena
Bob a Bobek
Android 4.1+ iOs 5+ Bezplatná

 

Přejít na navigaci


 


 

Přihlášení | Registrace