Nacházíte se v sekci: Úvod » Aktuality
 

Aktuality

Linka číslo 91 dvacetiletá

promo foto

Před 20 lety –  15. května 1991 – vyjela poprvé do pražských ulic tramvajová linka číslo 91. Pražané se mohli po sedmnáctileté přestávce znovu svézt „starými tramvajemi“.

 

webmaster, 13.5.2011, celý článek Linka číslo 91 dvacetiletá

Dopravní podnik dokončil výstavbu bezbariérového přístupu do stanice metra Národní třída

Otevření výtahů Národní třída - foto 2 (JPG: 761 kB)

Zástupci Dopravního podniku hlavního města Prahy a Magistrátu hlavního města Prahy slavnostně zahájili provoz čtyř nových výtahů do stanice metra linky B Národní třída.

 

webmaster, 6.5.2011, celý článek Dopravní podnik dokončil výstavbu bezbariérového přístupu do stanice metra Národní třída

Tiskové prohlášení: Reakce Dopravního podniku hl. m. Prahy na zavádějící informace publikované v tištěných a elektronických médiích

Metro

V Praze, 26. dubna 2011 – Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) se ohrazuje proti zavádějícím a nepravdivým informacím, které byly v období 13.-26. dubna 2011 publikovány v souvislosti s projektem zavádění bezpečnostního systému ve stanicích metra.

 

webmaster, 26.4.2011, celý článek Tiskové prohlášení: Reakce Dopravního podniku hl. m. Prahy na zavádějící informace publikované v tištěných a elektronických médiích

Přeprava jízdních kol ve vlacích PID nyní bezplatně

PID logo

Od soboty 2. dubna 2011 dochází ke změně v tarifu Pražské integrované dopravy.

 

webmaster, 1.4.2011, celý článek Přeprava jízdních kol ve vlacích PID nyní bezplatně

Udělejte radost svým anglicky mluvícím přátelům

kniha - promo foto

Poznejte ta nejzajímavější místa hlavního města s jedinečnou publikací 33 PRAGUE TRIPS by public transport. Kniha vás provede nejen centrem, ale ukáže vám i pozoruhodné přírodní i architektonické skvosty v okolí.

 

webmaster, 30.3.2011, celý článek Udělejte radost svým anglicky mluvícím přátelům

Razicí štít pro metro Tonda pokřtěn

Promo -Tonda

Křest razicího štítu, určeného k ražbě traťových tunelů na úseku metra ze stanice Dejvická do stanice Motol, proběhl 21. března 2011 na staveništi na břevnovském Vypichu. Stroj společně pokřtili primátor hlavního města Bohuslav Svoboda, první náměstek Karel Březina, starostka Městské části Praha 6 Marie Kousalíková, generální ředitelé Dopravního podniku hlavního města Prahy Martin Dvořák a Metrostavu Pavel Pilát.

 

webmaster, 21.3.2011, celý článek Razicí štít pro metro Tonda pokřtěn

Dopravní podnik zahájil instalaci bezpečnostních kartáčů na pohyblivých schodech vybraných stanic metra

main

Dopravní podnik hlavního města Prahy započal instalaci bezpečnostních kartáčů, které budou umístěny na eskalátorech jedenácti stanic pražského metra. Montáž nových odkláněcích kartáčů je jedním z nových opatření pro zvýšení bezpečnosti jízdy na starších eskalátorech ruské výroby.

 

webmaster, 4.3.2011, celý článek Dopravní podnik zahájil instalaci bezpečnostních kartáčů na pohyblivých schodech vybraných stanic metra

Více nízkopodlažních autobusů v provozu MHD v Praze

SOR Promo

V návaznosti na dodávky nových autobusů bude Dopravní podnik od 6. března 2011 vypravovat více nízkopodlažních autobusů v takzvaném garantovaném režimu. Garantované nízkopodlažní spoje jsou pro usnadnění plánování cest označovány v zastávkových jízdních řádech i v internetovém Vyhledávání spojení.

 

webmaster, 28.2.2011, celý článek Více nízkopodlažních autobusů v provozu MHD v Praze

« 1 ... 13 14 15 16 17 »

Přejít na navigaci


 
  • Fanshop DPP
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace