Nacházíte se v sekci: Úvod » Aktuality
 

Aktuality

Udělejte radost svým anglicky mluvícím přátelům

kniha - promo foto

Poznejte ta nejzajímavější místa hlavního města s jedinečnou publikací 33 PRAGUE TRIPS by public transport. Kniha vás provede nejen centrem, ale ukáže vám i pozoruhodné přírodní i architektonické skvosty v okolí.

 

webmaster, 30.3.2011, celý článek Udělejte radost svým anglicky mluvícím přátelům

Razicí štít pro metro Tonda pokřtěn

Promo -Tonda

Křest razicího štítu, určeného k ražbě traťových tunelů na úseku metra ze stanice Dejvická do stanice Motol, proběhl 21. března 2011 na staveništi na břevnovském Vypichu. Stroj společně pokřtili primátor hlavního města Bohuslav Svoboda, první náměstek Karel Březina, starostka Městské části Praha 6 Marie Kousalíková, generální ředitelé Dopravního podniku hlavního města Prahy Martin Dvořák a Metrostavu Pavel Pilát.

 

webmaster, 21.3.2011, celý článek Razicí štít pro metro Tonda pokřtěn

Dopravní podnik zahájil instalaci bezpečnostních kartáčů na pohyblivých schodech vybraných stanic metra

main

Dopravní podnik hlavního města Prahy započal instalaci bezpečnostních kartáčů, které budou umístěny na eskalátorech jedenácti stanic pražského metra. Montáž nových odkláněcích kartáčů je jedním z nových opatření pro zvýšení bezpečnosti jízdy na starších eskalátorech ruské výroby.

 

webmaster, 4.3.2011, celý článek Dopravní podnik zahájil instalaci bezpečnostních kartáčů na pohyblivých schodech vybraných stanic metra

Více nízkopodlažních autobusů v provozu MHD v Praze

SOR Promo

V návaznosti na dodávky nových autobusů bude Dopravní podnik od 6. března 2011 vypravovat více nízkopodlažních autobusů v takzvaném garantovaném režimu. Garantované nízkopodlažní spoje jsou pro usnadnění plánování cest označovány v zastávkových jízdních řádech i v internetovém Vyhledávání spojení.

 

webmaster, 28.2.2011, celý článek Více nízkopodlažních autobusů v provozu MHD v Praze

Dopravní podnik otevřel nový bezbariérový přístup do stanice metra Háje

Ilustrační foto

Dopravní podnik hlavního města Prahy v prostorách pražské stanice metra linky C Háje slavnostně zahájil provoz výtahu, který umožní tělesně postiženým cestujícím bezbariérový přístup k nástupišti.

 

webmaster, 21.2.2011, celý článek Dopravní podnik otevřel nový bezbariérový přístup do stanice metra Háje

První tramvaje Škoda ForCity se zařadily do běžného provozu MHD

ForCity - promo

V pátek 4. února 2011 Dopravní podnik hl. m. Prahy ukončil zkušební provoz tramvají Škoda ForCity (Škoda 15T). Cestující se s novými zcela nízkopodlažními tramvajemi mohou svézt od 5. února 2011 na lince číslo 18.

 

webmaster, 6.2.2011, celý článek První tramvaje Škoda ForCity se zařadily do běžného provozu MHD

Jak se tvoří město

Vozovna dnes

Zajímá vás, jak vznikala dnešní podoba Prahy? Přijďte s námi oslavit 135. výročí výjezdu prvního vozu pražské hromadné dopravy – koněspřežné tramvaje – na výstavě Jak se tvoří město, která se koná od 23. září do 31. prosince 2010 v Národní technické knihovně v Praze-Dejvicích.

 

webmaster, 20.9.2010, celý článek Jak se tvoří město

Rozšířili jsme pro vás síť validátorů

validator2

Ve čtvrtek 2. září 2010 jsme záhájili provoz validátorů ve stanicích linky metra A. Současně jsme rozšířili síť validátorů také na lince metra C: Letňany, Prosek, Chodov a na lince B: Křižíkova a Rajská zahrada. Nový validátor naleznete i v budově Centrálního dispečinku, Na Bojišti 5, Praha 2.

 

webmaster, 2.9.2010, celý článek Rozšířili jsme pro vás síť validátorů

« 1 ... 13 14 15 16 17 »

Přejít na navigaci


 
  • Fanshop DPP
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace